Zegary reklamowe w Twoim gabinecie

Zegary reklamowe
Zegary reklamowe

Gabinet w domowym zaciszu to wyjątkowe miejsce. Miejsce intensywnego myślenia, wytężonej pracy, nauki, a czasem miejsce refleksji i odpoczynku. Sterta papierów, półka z książkami, biurko, lampka i wygodny fotel to stałe elementy takiego gabinetu. Jest i zegar. Informuje on bywalca tego pokoju, która jest godzina. I na funkcji informacyjnej właściwie kończy swoją rolę. Zegar w gabinecie pod żadnym pozorem nie może czynić jednej rzeczy: rozpraszać. Jeżeli Twój zegar nie pozwala Ci się skupić, wymień go na lepszy model.

A więc po pierwsze, wybieramy zegary reklamowe bez żadnych dźwięków. Śpiew ptaków co godzinę lub irytujące cykanie, w pracy na pewno nie pomoże. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na zegary z elektronicznym wyświetlaczem. Na rynku dostępne są zegary wskazówkowe, których wskazówki poruszają się wręcz bezszelestnie. Przed zakupem sprawdźmy zatem ten parametr. Większe możliwości mamy w sklepie stacjonarnym, ponieważ na miejscu sprawdzamy głośność zegara. Kupując w sklepie internetowym, zapytajmy sprzedawcę o ów „poziom hałasu”.

Wielbiciele tradycyjnych czasomierzy wybiorą z pewnością zegary stojące. Dwumetrowe, przeszklone, wykonane z drewna, zachwycają antycznym akcentem. W gabinecie sprawdzą się te, z wyłącznikiem bicia, wielu osobom charakterystyczne bim bom może bowiem przeszkadzać. 500 złotych i więcej – tyle wydamy na zegar stojący. Jeżeli chcemy kupić taniej, poszukajmy na aukcjach internetowych używanych zegarów, nierzadko kilkudziesięcioletnich. Na pewno stworzą w gabinecie niepowtarzalny klimat.

W gabinecie dobrze będą się prezentowały kominkowe zegary reklamowe. Tradycyjny wygląd będzie współgrał z równie tradycyjną aranżacją gabinetu. Ten typ zegara można kupić już za kwotę 150 złotych.

Oczywiście nie wszystkie gabinety są w stylu retro. Nowoczesne wnętrza ozdobią zegary reklamowe na miarę XXI wieku. Wybierajmy zatem oryginalny design, nie zapominając o tym, że zegar ma nas nie rozpraszać. Obowiązuje tu zasada: im prościej tym lepiej. Zegary chodzące do tyłu lub te z cyframi, których wielkość jest niewielka, zdecydowanie odpadają.