Krówki reklamowe – świetne dla dzieci

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

Można na temat gadżetów reklamowych pisać elaboraty, analizy rynku, analizy psychiki klienta i wiele, wiele czasu poświęcić na to, by dowiedzieć się jakie wybrać gadżety i czemu to właśnie one będą tymi jedynymi i odpowiednimi. Można się zastanawiać czy jakieś inne nie byłyby lepsze. Ale można też wybrać takie, które spodobają się na pewno każdemu. A jeśli nawet się nie spodobają, to może chociaż zasmakują? I okażą się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o naszych najmłodszych podopiecznych. Pomyślmy o tym czym jeszcze mogą być i jak je wykorzystać.Bo krówki reklamowe dla wielu nie są dobrym gadżetem. Myślenie takie jest spowodowane nieznajomością możliwości, które dają te małe, niepozorne gadżety. A jakie one są? Przede wszystkim są…smaczne. I na tym warto się skupić.

Bo jeśli chce się trafić do serca klienta, a szczególnie klienta tak wymagającego jak dziecko, to na smak warto zwrócić uwagę. Nie wybierajmy rzeczy dziwnych, nietypowych. Wybierzmy po prostu coś słodkiego. Mlecznego, może mocno karmelowego? Dzieciaki takie gadżety skwitują co najwyżej mlaśnięciem. A oto nam chodzi, no nie?

W przypadku słodkich gadżetów, które kierowane są do dzieciaków nie warto się za bardzo wdawać w dysputy na temat psychiki czy zaangażowania młodego konsumenta w produkt. Warto się za to zastanowić, czy może ów mały konsument nie zwróci uwagi na coś, co pozostaje absolutnie w jego stylistyce. I chyba wszyscy rozumiemy o co chodzi…Tak, nawet krówki reklamowe powinny spełniać przedziwne wymogi dziecięcego, dość wątpliwego, gustu.

A kiedy już mamy smak i mamy krzykliwe opakowanie, jesteśmy na dobrej drodze. Jeśli chcemy podbić serca najmłodszych, nie szukajmy za daleko.  O czym marzy każdy maluch? By być jak ktoś. Bohater, dorosły, postać z bajki. My musimy mu ją dać. Niech nasze krówki reklamowe nie będą absolutnie czymś, co dziecko dostaje bez dodatkowej historii. Niech to będzie coś, co niesie ogromną wartość przygodową.

I nim zaczniemy przeprowadzać analizy i wdawać się w szczegóły, to warto się zastanowić czy przypadkiem nie lepiej postawić na prostotę i zainwestować w smaczny gadżet dla dzieciaka.